ЖК Єлецький

Статус: будівництво.

Житловий комплекс Єлецький будується за адресою вул. Єлецька 7-а. Це якісне і комфортабельне житло для чернігівців та для нашого найкрасивішого міста, для щасливого і спокійного життя!

Особливості будинку ЖК Єлецький:

  • теплий і енергоефективний з міцними стінами більше 50 см
  • повністю закрита територія для вашої безпеки та комфорту 
  • внутрішній зелений простір, дитячий майданчик та 1-рівневий підземний паркінг
  • перший поверх - комерційні приміщення
  • великі панорамні вікна
  • персональні видовищні тераси на верхніх поверхах
  • дата здачі першої секції  - 2 квартал 2022 року
ЖК Єлецький

Чернігів - одне з найстаріших міст України. При цьому, навіть тут є свої, древніші куточки. Третяк - одна з таких місцин. Саме тут здавна будувалися найміцніші, найдобротніші будинки, з красивими фасадами та вікнами, в яких мешкали заможні чернігівці.


Нам, як забудовнику, випала чудова можливість працювати саме в цьому районі Чернігова. Ми будуємо тут найкраще житло в місті. А тому, можемо запропонувати вам якісні, зручні квартири - в ЖК «Єлецький», що розташований по вул. Єлецька, 7-а. 

Дата здачі першої секції - 2 квартал 2022 року.


Будинок - неймовірний. А який звідти відкривається краєвид! Природна близькість історичних місць, Вал, Катерининська церква, Болдині гори, Єлецький монастир. Ранкова кава вдома ще ніколи не була настільки натхненною!


У квартирі - величезні панорамні вікна. Це все поєднується з побутовим комфортом, вам не доведеться замислюватися над інфраструктурою, бо поруч - у пішохідній доступності - банки, магазини, кафе і ресторани. Школа, університет, садок - за 5 хвилин від вас.


Будинок - затишний та теплий, енергоефективний. Тепло буде зберігатися завдяки міцним стінам з цегли завтовшки понад 50 см. Додатково фасад матиме 10-сантиметровий шар утеплювача і та клінкерної цегли. Водіям на замітку: до будинку буде приєднаний двоярусний паркінг. Для зручного входу в будинок - передбачений ліфт, що прямуватиме з паркінгу прямо в під'їзд. Одним словом, тут продумано все, що потрібно успішній людині: комфорт і жодних витрат у часі.


Отже, ЖК «Єлецький» розташований на перехресті вулиць Кирпоноса і Єлецької за адресою вул. Єлецька 7-а. Комфортні, розкішні квартири обладнані індивідуальним газовим опаленням.


Бонус: якщо ви оберете квартиру на останньому 7-му поверсі, ви зможете також придбати відкриту терасу з окремим виходом прямо на дах будинку.

Поспішайте: ЖК “Єлецький” є одним з найпопулярніших житлових комплексів міста, кількість пропозицій житла - обмежена.

Планування
ЖК Єлецький
ЖК Єлецький
ЖК Єлецький
ЖК Єлецький
ЖК Єлецький
ЖК Єлецький
ЖК Єлецький
ЖК Єлецький
ЖК Єлецький
ЖК Єлецький
ЖК Єлецький
Зв'яжіться з нами

Відділ продажу:

м. Чернігів, вул. В. Чорновола 3

ekokomf@ukr.net

Написати у Viber