Головний офіс: 093 500 16 61 | 068 500 16 61
м.Чернігів вул. Князя Чорного 11-а
ekokomf@ukr.net

ЖК Елецкий

Чернігів - одне з найстаріших міст України. При цьому, навіть тут є свої, древніші куточки. Третяк - одна з таких місцин. Саме тут здавна будувалися найміцніші, найдобротніші будинки, з красивими фасадами та вікнами, в яких мешкали заможні чернігівці.

Статус: Будівництво
ЖК Елецкий

Нам, як забудовнику, випала чудова можливість працювати саме в цьому районі Чернігова. Ми будуємо тут найкраще житло в місті. А тому, можемо запропонувати вам якісні, зручні квартири - в ЖК «Єлецький», що розташований по вул. Єлецька, 7-а.

Будинок - неймовірний. А який звідти відкривається краєвид! Природна близькість історичних місць, Вал, Катерининська церква, Болдині гори, Єлецький монастир. Ранкова кава вдома ще ніколи не була настільки натхненною!

У квартирі - величезні 7-камерні панорамні вікна, тож, уся чудова панорама - ще й у найкращому вигляді та фокусі. Це все поєднується з побутовим комфортом, вам не доведеться замислюватися над інфраструктурою, бо поруч - у пішохідній доступності - банки, магазини, кафе і ресторани. Школа, університет, садок - за 5 хвилин від вас.

Будинок - затишний та теплий, енергоефективний. Тепло буде зберігатися завдяки міцним стінам з цегли завтовшки понад 50 см. Додатково фасад матиме 10-сантиметровий шар утеплювача і та клінкерної цегли. Водіям на замітку: до будинку буде приєднаний двоярусний паркінг. Для зручного входу в будинок - передбачений ліфт, що прямуватиме з паркінгу прямо в під'їзд. Одним словом, тут продумано все, що потрібно успішній людині: комфорт і жодних витрат у часі.

Отже, ЖК «Єлецький» розташований на перехресті вулиць Кирпоноса і Єлецької. Комфортні, розкішні квартири обладнані індивідуальним газовим опаленням, кожна - на два санвузли.

Бонус: якщо ви оберете квартиру на останньому 7-му поверсі, ви зможете також придбати відкриту терасу з окремим виходом прямо на дах будинку.

Поспішайте: ЖК “Єлецький” є одним з найпопулярніших житлових комплексів міста, кількість пропозицій житла - обмежена.