ЖК Capital Tower

ЖК Capital Tower - це сучасний житловий комплекс в самому центрі міста з вишуканою архітектурою.

В продажу однокімнатні апартаменти площею 30-35 кв. м, 40-42 кв. м та більші.

Це краща пропозиція по капіталізації нерухомості!


Чому варто купувати апартаменти в ЖК Capital Tower:

  • вигідне розташування житлового комплексу в самому центрі міста;
  • будівля буде мати сучасну вишукану архітектуру;
  • при проектуванні та будівництві використовуються інноваційні технології, наприклад індивідуальне електричне опалення в квартирах.

Статус: Іде будівництво
ЖК Capital Tower

Чернігів - це туристичне місто. З кожним місяцем туристів стає більше. Щоб поселити всіх гостей, нам необхідно приблизно 5,5 -6 тис. спальних місць. Зараз є максимум 800-900, враховуючи й пропозиції від приватних особ. Тому, коли до нас приїжджають гості за інших міст, то є проблема в тому, що ніде зупинитись.


Ось чому комплекс Сapital Тоwer буде гарним помічником для розвитку туризму в городі і користуватисметься попитом щоденно.


В Capital Tower планується 300 апартаментів покращеного типу з кухнею. Деякі апартаменти мають власні відкриті тераси.


Перші два поверхи будуть комерційними приміщеннями, загальна висота будівлі 14-16 поверхів. Передбачені також офіси. З офісів будуть виходи на зелені тераси на даху з панорамою міста.


Що дасть нашому місту такий комплекс?


Додаткових 600-650 спальних місць, що складає лише 10% від необхідних 5,5-6 тисяч. Поряд буде вся необхідна інфраструктура - банки, аптеки, супермаркети, ТРЦ, парки, площа - в пішій доступності.


Capital Tower (Кепітал Тавер) від Еко Комфорт Груп – це величезний комплекс із власною інфраструктурою.


Офіси, ресторан на верхній терасі, тераси для прогулянок, на двох перших поверхах розташуються магазини і кафе, двоповерховий підземний паркінг. Тобто, купуючи житло в «Capital Tower», людина отримує одночасно і цілий комплекс супутніх послуг, включаючи навіть власний офіс неподалік від квартири.


Житло можна придбати в розстрочку від забудовника. Перший внесок для бронювання житлової площі складає 50% від вартості, але при умові придбання в розстрочку ціна буде іншою.


Концепція ЖК Кепітал Тавер в Чернігові


Апарт-отель, в продажу апартаменти покращеної комфортності (повністю автономні, з кухнею, санвузлом). Знаходиться в діловому центрі Чернігова, на перетині вулиць Ремісничої та проспекту Перемоги, за адресою вул. Реміснича, 37.Це об'єкт для інвестицій в нерухомість, що є альтернативою банківським депозитам. Це буде діловий центр із покращеними люксовими апартаментами, в яких зможуть проживати власники або здавати в оренду.


Нижче ми виклали деякі плани квартир в ЖК Capital Tower в Чернігові, та загальний вигляд фасадів будинку. Якщо бажаєте дізнатись більше, обрати апартаменти для себе, дзвоніть у відділ продажів:

  • 093 800 20 08 (viber)
  • 063 508 20 20 (viber)
  • 095 508 20 20
  • 096 508 20 20
Планування
ЖК Capital Tower
ЖК Capital Tower
ЖК Capital Tower
ЖК Capital Tower
ЖК Capital Tower
ЖК Capital Tower
ЖК Capital Tower
ЖК Capital Tower
Зв'яжіться з нами

Відділ продажу:

м. Чернігів, вул. В. Чорновола 3

ekokomf@ukr.net

Написати у Viber